Odbiór projektu

Nastąpi on w momencie akceptacji wszystkich priorytetowych dla Ciebie elementów składających się na Kompleksową Usługę. Twoje zadowolenie z efektu jest dla nas najważniejsze.

Realizacja

W ustalonym przez Ciebie terminie dostarczymy gotowe produkty we wskazane miejsce oraz rozmieścimy je według wcześniej zaakceptowanej koncepcji. Dzięki temu otrzymasz natychmiastowy efekt wizualny w Twoim mieście.

Konsultacja

Po dostarczeniu konstrukcji w docelowe miejsce nasi ogrodnicy udzielą niezbędnych rad na temat pielęgnacji kwiatów. Określą optymalne dawki wody oraz nawozów, odpowiedzą na pytania i wskażą czynności, które zapewnią roślinom najlepsze warunki. Będziesz doskonale przygotowany do opieki nad nimi.

Kompleksowa Usługa

to oferta podzielona na cztery etapy: projektowy, pielęgnacyjny, wykonawczy i serwisowy. Na każdym z nich zapewnimy Ci pełną kontrolę nad wykonywanymi pracami, jednocześnie oferując merytoryczną pomoc naszych architektów, projektantów oraz ogrodników. Zwieńczeniem tego procesu jest natychmiastowy efekt, na który gwarancję otrzymasz już w pierwszym etapie.
tel. +48 68 455 62 69
fax. +48 68 414 54 25
e-mail: info@terra-pl.eu